ŞUBAT

Selâmunaleyküm diyerekten yepyeni bir sayfayla sizleri selamlıyorum. Ben kimim? Siz kimsiniz? Ne işimiz var bu sayfada? Önce sakinleş ve elindeki dergiyi yavaşça masaya bırak. Şaka şaka, tabi ki bırakma, dur açıklayabilirim.

Şimdi bu sayfada ne yapacağız? Her ay bir ehl-i tivit genci tespit edip sayfamıza konuk edeceğim. Tivitlerin gülüşmeli, düşünmeli, genç kafalı olmalarına özen göstereceğim. Eğer sen de 140 karakterleştirebildiklerimizdensen her an seni de takip edebilir ve ayın konuğu seçebilirim. Tabi bunun için profilinin açık olması gerek. Haydi gençler ve genç kalanlar, aklınıza ve klavyenize kuvvet.

Bu ayki konuğum: @SmYlmz17

145 138 139 140 141 142 143 144

 

135

 

BENZER KONUDA MAKALELER:

2018 – Aralık Ehl-i Tivit’te bu ayki konuğumuz: @silakcc
2018 – Kasım Ehl-i Tivit’te bu ayki konuğumuz: @karpatyliviv
Ehl-i Tivit All Star Bu ay Ehl-i Tivit All Star ile karşınızdayız! Yanlış anlaşılmasın ha, yeni hesap bulamadığımızdan falan asla değil, bir hatırlatma olsun babından şey ettik. Seçmesi bizden, okuması, beğenmesi sizden!
2018 – Eylül Ehl-i Tivit’te bu ayki konuğumuz: @cedilehanim
2018 – Haziran Bu espriler, bu yorumlamalar, bu, bu Adnan Nacir olmalı! Bu ayki Ehl-i Tivit konuğumuz, yazdığı köşe yazıları ve her daim hazır cevaplarıyla adeta kelimeleri raks ettiren, Genç Yorum dergimizin de güzîde yazarlarından olan: @nadnann ...

1 Yorum

Makale hakkında düşüncelerinizi paylaşın:

E-Posta adresiniz kesinlikle gizli kalacaktır.


*